Повернули електрику в село Харківської області, в якому з початку війни не було світла, продовжують відновлювати комунікації в Ізюмі, а також в регіоні почали доставляти безкоштовні дрова.

Енергетики повернули світло у село Бобрівка Харківського району

Населений пункт залишався без світла з початку війни, через окупацію та постійні обстріли енергетики не могли заживити село раніше.

«Почати роботу змогли тільки після розмінування території саперами. Лінія проходить у полі, і це дуже ускладнювало задачу: працювати довелося у несприятливих погодних умовах. Подекуди енергетикам було складно проїхати на спеціальній техніці», – зазначили в обленерго.

Наразі енергетики працюють над відновленням електропостачання в Циркунах та Черкаських Тишках.

Відновлювальні роботу у селі Бобрівка / t.me/kharkivoda/8180

В Ізюмському районі тривають відновлювальні роботи

Через бойові дії інфраструктуру та житловий фонд Ізюма пошкоджено чи знищено на 80%.

Однак в районі тривають відновлювальні роботи. Однією з перших почала поновлювати свою роботу «Укрпошта». Далі до деокупованих територій повертаються відділення банків. Вже працюють «ПриватБанк», «Ощадбанк», банкомати «УкрСибБанку». 

Також відновлюється транспортне сполучення. До Балаклії та Ізюму курсують електрички. До райцентру дістається потяг «Київ-Ізюм». На території району відновлюють автобусне сполучення.

«Відновлено рух автобусів від Ізюма, Барвінкового, Балаклії. Паралельно організовано роботу міського сполучення у місті Балаклія за тими маршрутами. Відновлюється робота українського радіомовлення і ми працюємо», – додав начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан Масельський.

Крім того, ведеться робота над відновленням лікарняної сфери. Наразі працюють над відновленням двох центральних лікарень Ізюмській та Балаклійській, які зазнали значних пошкоджень в результаті бойових дій. 

Відновлення Укрпошти / 2day.kh.ua

У Харківській області почали доставляти безкоштовні дрова

Проведено розподіл зазначеної кошти по громадах, гроші перераховані на рахунки 51 із 55 тергромад.

«Доставка деревини до домогосподарств розпочата в Краснокутській громаді відучора. Завершити доставку дров по області планується не пізніше 15 грудня, з повним розрахунком по укладеним договорам до 20 грудня поточного року», – повідомив директор Департаменту захисту довкілля та природокористування ХОВА Андрій Нерета. 

Наразі укладено 49 договорів на закупівлю деревини паливної. Вже доставлено 100 куб м деревини до Богодухівської тергромади, 32 куб м – до Краснокутської.

Деревина / lexinform.com.ua