На Харківщині триває евакуація інтернатів з деокупованих територій, продовжують відновлювати роботу тролейбусів та готуються до роботи сервісні центри МВС.

З початку осені в регіоні евакуювали понад 500 підопічних інтернатів

Наразі повністю евакуйовано 6 інтернатних закладів з Куп’янського, Харківського, Чугуївського, Ізюмського районів області. У загальній кількості – це 521 підопічний, з них:

  • 136 підопічних Куп’янського психоневрологічного інтернату. Їх перевезли до аналогічних закладів Чернівецької та Вінницької областей і Богодухівського району Харківської області. 
  • 92 підопічних Вовчанського геріатричного пансіонату до закладів Волинської, Київської та Одеської областей. 
  • 92 підопічних вивезли з Шевченківського будинку-інтернату до Богодухівського району Харківщини та до Київської, Вінницької, Львівської областей. 

У вересні, майже 200 підопічних Липецького психоневрологічного інтернату евакуювали до Богодухівського району та Харкова. Ще 91 особу планують перевезти на Рівненщину.

Евакуація / kharkivoda.gov.ua

Відновлення контактного кабелю тролейбусної лінії у Харкові

На проспекті Героїв Харкова фахівці КП «Міськелектротранссервіс» відновлюють контактний кабель тролейбусної лінії у напрямку житлового масиву «Горизонт». 

Відновлення контактних кабелів / t.me/citykharkivua

У Балаклеї до кінця листопада запрацює сервісний центр МВС

Про це повідомив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик.

У Чугуєві вже видали 350 посвідчень водія, майже 180 автомобілів перереєстрували з моменту звільнення.

Якщо не дозволяють умови, то до звільнених міст приїздять мобільні сервісні центри, які надають громадянам послуги. Щоденно до таких пунктів звертаються 25-35 громадян. 

Мобільні сервісні центри МВС / mvs.gov.ua

Також триває облаштування нового приміщення сервісного центру у звільненому місті Балаклея Харківської області, раніше його тут не було взагалі. Відкриття очікується ближче до кінця листопада.