У Чугуївському районі з могили військового зник пам’ятник-символ у вигляді дрона. Підозрюваного у цій крадіжці затримали, тепер йому загрожує покарання за наругу над могилою.

Про це повідомили у поліції.

Там зазначили, що зі зверненням про наругу над могилою до поліції звернулась дружина загиблого захисника України, який похований на одному із кладовищ Чугуївського району. Військовослужбовець захищав Україну, виконуючи завдання, пов’язані із використанням безпілотників, тож, щоб ушанувати його пам’ять, рідні замовили надгробний символ у вигляді дрона.

На Харківщині чоловік украв з могили військового дрон / Фото: поліція

Наразі правоохоронці встановили чоловіка, ймовірно, причетного до крадіжки цього памʼятника. Ним виявився 29-річний місцевий житель. У разі доведення його винуватості чоловіку загрожує обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавленням волі від чотирьох до семи років.

Зазначається, памʼятний дрон вже повернули рідним полеглого захисника.

Нагадаємо, у суботу, 12 квітня, під час виконання бойового завдання на літаку F-16 загинув 26-річний капітан Павло Іванов. Усі обставини трагедії встановлюються міжвідомчою комісією, яка вже розпочала свою роботу. Жодних офіційних подробиць щодо обставин загибелі пілота поки нема.

Читайте також

  • На Харківщині презентували скульптуру Христа, створену з боєприпасів РФ, зібраних на прикордонні.