За його словами, він зробив це, через системні перешкоджання його діяльності.
Мустафа Наєм заявив, що йде з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України. Про це він повідомив у своєму Телеграмі.
«Я залишаю посаду голови Агентства відновлення. Рішення прийняв самостійно через системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати свої повноваження», – написав він.
За словами Наєма, починаючи з листопада минулого року, команда Агентства почала стикатися з постійною протидією, спротивом та створенням штучних перешкод.
Зокрема, за словами Найєма, був скасований бюджет на проєкти з відновлення та утримання доріг, зменшення зарплат для працівників та бюрократія.
«З початку року агентству суттєво обрізали заробітну плату – левовій частині працівників було зрізано до 68% зарплати. Уряд зробив це всупереч будь-якій логіці та здоровому глузду. І ні, у нас не було космічних зарплат – старший спеціаліст Агентства отримував трохи більше 30 тисяч гривень, а зараз – 14. Внаслідок цього з початку року ми вже втратили 25% нашого колективу», – розповів Мустафа.
Він додав, що виконуватиме обов’язки голови агентства до прийняття рішення урядом про звільнення і передасть справи наступникам.
Хто такий Мустафа Наєм
Мустафа Наєм очолив Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури 27 січня 2023 року. До того він обіймав посаду заступника міністра розвитку громад. З 2019 по 2021 рік Наєм був заступником генерального директора ДК «Укроборонпром».
За однією з поширених версій, Мустафа був одним з перших, хто закликав українців вийти на Майдан Незалежності в листопаді 2013 року на знак протесту проти рішення уряду Миколи Азарова відкласти підписання угоди про асоціацію з ЄС. Надалі акція стала масовою, отримавши назву «Євромайдан», а в подальшому — «Революція гідності».
Читайте ще
Циркуни першими в Україні готують проєкт відбудови всього селища. Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм заявив, що робиться техніко-економічне обґрунтування всього селища, що в майбутньому спростить проєктування об’єктів.