Минулого тижня, з 28 липня до 3 серпня, внаслідок обстрілів у Харкові постраждали 14 людей, серед них троє дітей. Наймолодшому – п’ять місяців.

Про це 4 серпня повідомив міський голова Ігор Терехов.

За його даними, дві жінки, які постраждали минулого тижня, досі залишаються в лікарнях, одна з них – у реанімації.

Так, у період з 28 липня до 3 серпня у Харкові було зафіксовано п’ять обстрілів, вибухи лунали в Шевченківському і Київському районах. Російські війська для атак застосовували чотири безпілотники типу «Шахед» та одну «Молнію».

Терехов додає, що загальна тривалість повітряних тривог у Харкові була на 30 годин (37%) меншою, ніж в області. У місті минулого тижня лунали 44 сигналів повітряної тривоги – це 52 години 21 хвилина, в області зафіксовано 67 сигналів повітряної тривоги – це 82 години 54 хвилини.

Нагадаємо, що вдень 30 липня РФ завдала удару по селищу Васищеве в Харківському районі. Влучання зафіксували по логістичному підприємстві. Сталася масштабна пожежа на площі близько 20,000 квадратних метрів. Відомо про одного загиблого робітника підприємства.

Журналісти Ґвара Медіа працювали на місці влучання – детальніше дивіться у фоторепортажі.

Читайте також