Для українських школярів запустять проєкти про гуманне ставлення до тварин.
Про це повідомив Міністр освіти Оксен Лісовий після підписання меморандуму про співпрацю між МОН та UAnimals.
«Усі ми регулярно бачимо зворушливі історії про те, як українці рятують чотирилапих. UAnimals — одні з тих, хто комплексно захищає права тварин і має тут неабияку експертизу. Тож плануємо спільними зусиллями популяризувати гуманістичні цінності в навчальному процесі та робити все для того, щоб українська освіта на всіх рівнях була сповнена цінуванням кожного життя», – зазначив Оксен Лісовий.
Натомість засновник UAnimals Олександр Тодорчук розповів, що зробить усе, щоб допомогти освітянам виховати нормальне ставлення до тварин в українських дітей.
«Для UAnimals це великий виклик, бо меморандум — не фініш, а лише початок великої роботи. Шлях, на якому ми зробимо все для того, аби допомогти чудовим українським освітянам у вихованні гуманності у дітей та викоріненні практик, що можуть шкодити й завдавати страждань тваринам», – написав він.
Почати планують зі створення інформаційних проєктів про те, як поширити серед дітей любов до тварин. Також розповідатимуть про книги, мультфільми та кіно, що допоможуть виховати молодь людяною та залучити її до волонтерства. Для освітян створять матеріали й курси, які допоможуть популяризувати гуманні цінності для дітей в навчальному процесі.
UAnimals — це зоозахисна організація, яка з початку повномасштабної війни допомагає тваринам у зонах бойових дій: евакуацією, кормами та ліками для притулків. Також волонтери розпочали відбудову закладів для чотирилапих, які постраждали від російської агресії.
Вони запустили всеукраїнську програму безкоштовної стерилізації безпритульних тварин, яка вже діє в Харкові, Чернівцях, Запоріжжі, Києві, Житомирі, Полтаві, Чернігові, Хмельницькому, Черкасах та інших містах.
Читайте також:
- Міністерство освіти й науки України підписали меморандум та співпрацюватимуть зі Смітсонівським інститутом у напрямку розвитку наукової освіти. Це допоможе створити умови для зростання наукової та STEM-освіти.
Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.