21-річна студентка робить маски для нечуючих і людей із порушенням слуху.

Зараз увесь світ стикнувся з нестачею медичних засобів. Брак масок спонукує людей попросту робити собі свої. Проте, студентка коледжу Ешлі Лоуренс зауважила, що ніхто не виготовляє масок для глухих чи слабочуючих. Зі збільшенням кількості випадків коронавірусу людям важливо мати необхідні медичні вироби. Ешлі вирішила долучитися до справи, розробивши маски для тих, хто потребує.

 

Ешлі, що перебуває зараз на самоізоляції, вивчає освіту для глухих в Східному Університеті Кентукі. У 21-річної студентки виникла нова ідея для проекту після того, як вона зрозуміла, що кількість масок, що постачається нечуючим – дуже обмежена.

“Я просто побачила на Фейсбуці, як люди виготовляють собі маски замість одноразових, і так собі подумала, що тоді ми маємо для людей з вадами слуху?”

Дівчина зі своєю мамою почали обидві робити маски, які мають пластикове “віконечко” на місці рота людини. Очевидно, що для тих, хто використовує мову жестів чи зчитування з губ як засоби спілкування, той факт, чи ти бачиш губи людини, відіграє вирішальне значення.


Ешлі опублікувала своє творіння на Фейсбук і вже скоро підтвердилася її думка про те, наскільки такі види масок були затребувані. Її пост привернув увагу медіа і чимало людей зробити замовлення. Наразі, дівчина робить масок стільки, скільки можливо і надсилає їх людям безкоштовно. Однак, так як попит усе більше росте, вона планує роздати безкоштовні зразки і посібники так, щоб люди самі навчилися робити такі маски. Для того, аби продовжувати свою справу, Ешлі створила кампанію GoFundMe, де люди можуть допомогти їй оплатити поставки.

Читайте також про книги для незрячих в Україні тут!

 

Теги:

#coronavirus #creativity #people #Коронавірус #креативність #люди