Маніпуляція. Голова Харківської обласної ради придбала собі годинник за 155 тисяч гривень за держкошти 

Назар Гламазда - 27 Лютого 2024 | 09:10

Мережею шириться інформація, що голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко придбала собі годинник за 155 тисяч гривень за кошти з державного бюджету. Чи дійсно це так — далі в нашому розборі. 

Що сталося? 

Telegram-канал «УКРОПСКИЙ ФРЕШ» опублікував допис (архів) з інформацією, що голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко взяла з бюджету 154 тисячі на придбання іменного годинника для себе. 

«Для неї це справжні копійки, а підрозділи ЗСУ з Харківської області дуже їх потребують: адже не вистачає не лише дронів, а й елементарного екіпірування. Однак Єгоровій-Луценко це байдуже. Проте скоро вона розгулюватиме в новому годиннику», — зазначають автори допису. 

Подобається матеріал? Долучайся до Спільноти читачів та допомагай нам боротися з російською пропагандою!

Аналіз

Ми перевірили сайт електронної системи публічних закупівель «Prozorro» та дійсно знайшли тендер на закупівлю годинників Харківською обласною радою на 155 тисяч гривень. 

Проте така вартість піде не на один екземпляр. В умовах тендеру зазначено, що планується придбати 83 штуки, з яких 53 чоловічі та 30 жіночі. Це годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради»

Тобто, середня вартість однієї штуки становить приблизно 1872 гривні.

Зауважимо, що планують закупити годинники не для Єгорової-Луценко, або інших депутатів, а для працівників комунальних служб, трудових колективів підприємств, установ та організацій, військових, медиків та інших громадян, що зробили вагомий внесок у розвиток та захист  Харківської області.

Тож бачимо, що перед нами чергова спроба фейкоробів дискредитувати українську владу.

Висновок: маніпуляція

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.