«Літературне» лікування

Влада Міронова - 31 Березня 2020 | 12:00
літературне лікування simplye нью-йорк

Updates: E-book Borrowing During the Library's Temporary Closure ...

Додаток SimplyE з електронними книгами від Нью-Йоркської публічної бібліотеки надає кожному можливість прочитати стільки книжок, скільки вистачило книгоману би на цілий рік. Бібліотека випустила свій безкоштовний додаток влітку 2016 року, і на даний момент у ньому розміщено близько 300 000 книг.

Через закриття бібліотеки на карантин чекати на останні бестселери від New York Times доводиться довше. Тому, поки читці сидять у своїх «залах очікування», вони можуть ознайомитись із численними архівами газет The Wall Street Journal чи-то The New York Times, доступними в SimplyE. Ті, що займаються дослідженнями, також мають змогу завантажувати книги на постійній основі з загальнодоступного домену.

China revokes three Wall Street Journal reporters' credentials

SimplyE пропонує невеликий вибір книг, якими можуть послугуватися всі користувачі. Лише власники карток бібліотеки можуть отримати доступ до цілого каталогу. Однак, багато місцевих бібліотек пропонують власні варіанти позик на цифрові книги за допомогою таких програм, як Libby. Зокрема, SimplyE від Нью-Йоркської бібліотеки доступний для завантаження в системах Android та IOS. Це чудове рішення для бібліофілів, які прагнуть «літературного» лікування під час самоізоляції.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.