Це лише замовлення, які доставляє українцям Нова пошта.

За 10 днів, з 25 травня по 5 червня, Нова пошта доставила 5484 посилки з книгами видавництва Vivat. Це у чотири рази більше, ніж за попередній аналогічний період. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

«23 травня ворог завдав удару по типографії Фактор-Друк у Харкові, до холдингу яких належать видавництво та книгарні Vivat. Українці включилися у підтримку видавництва, замовляючи у нього книжки. Це підтверджує готовність та бажання українців підтримувати своїх, особливо в моменти трагедії», – ідеться в повідомленні.

Нова пошта також оголосила, що всі замовлені до 30 червня посилки доставить за власних рахунок.

Нагадаємо, 23 травня росіяни знищили харківську типографію Фактор-Друк. Загинули семеро працівників друкарні, ще 21 людина була поранена. Крім того, у результаті російської атаки згоріли 50 тисяч книжок.

«Фактор-друк» — це один із найбільших типографських комплексів повного циклу в Європі, тому тут друкувалися майже всі українські видавці. У поліграфії зокрема друкувалися і книжки видавництва Vivat.

Журналісти Ґвара Медіа поспілкувалися з різними видавцями Харкова та дізналися, як на них вплинуло знищення типографії та як вони працюють тепер. Детальніше про це за посиланням.

Читайте також

  • Vivat буде на Книжковому Арсеналі, попри частину згорівших книжок унаслідок обстрілу Харкова