Дніпро посів перше місце, другою є Одеса, Харків – п’ятий у рейтингу Індексу злочинності 2024 від Numbeo.

Індекс злочинності – це оцінка загального рівня злочинності в певному місті чи країні. Вважається, що рівень злочинності нижче 20 є дуже низьким, від 20 до 40 – низьким, від 40 до 60 – помірним, від 60 до 80 – високим, а понад 80 – дуже високим.

Українські міста у топ-20:

1. Дніпро54,57
2. Одеса54,11
5. Харків48,6
8. Київ45,12
13. Львів38,32

Індекс злочинності враховує дані про:

Загальне сприйняття рівня злочинності

  • Сприйняття безпеки: відповіді мешканців та гостей міста на запитання щодо їхнього відчуття безпеки під час прогулянок;
  • Занепокоєння щодо конкретних злочинів: грабежів, пограбувань, викрадення автомобілів, фізичних нападів, переслідувань у громадських місцях та дискримінації за такими ознаками, як колір шкіри, етнічна приналежність, стать чи віросповідання;
  • Злочини проти власності: оцінка масштабу майнових злочинів, таких як квартирні крадіжки, крадіжки, вандалізм тощо;
  • Насильницькі злочини: оцінка сприйняття насильницьких злочинів, включаючи напади, вбивства, сексуальні злочини тощо.

Numbeo – це краудфандингова онлайн-база даних про споживчі ціни, ціни на нерухомість та показники якості життя. Вебсайт був заснований у квітні 2009 року колишнім співробітником Google Младеном Адамовичем, щоб дати можливість користувачам ділитися та порівнювати інформацію про вартість та рівень життя у країнах та містах.

Читайте ще

Виправдовував агресію РФ: судитимуть харків’янина. 60-річного жителя Харкова обвинувачують у поширенні матеріалів, які виправдовують збройну агресію Російської Федерації проти України.