Українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася в третє коло Australian Open, до неї долучилися ще три українки – Даяна Ястремська, Леся Цуренко та Марта Костюк.

Усі 4 представниці України перемогли на цій стадії та вийшли у третє кого турніру. Це рекордний показник для країни за представництвом у третьому колі Australian Open.

Світоліна, яка виросла у Харкові, втретє вийшла на корт проти Вікторії Томової та виборола свою третю перемогу. У першому сеті українка почала з втрати стартового гейму на своїй подачі, але потім переграла суперницю, вигравши шість геймів поспіль.

У другому сеті Світоліна пропустила лише один гейм на своїй подачі, зробивши при цьому три брейки. Загальна тривалість поєдинку склала 65 хвилин. Це вже десятий виступ Еліни Світоліної у другому колі Відкритого чемпіонату Австралії, де вона здобула дев’яту перемогу на цій стадії.

У третьому колі суперницею української тенісистки буде переможниця пари Катержина Синякова (Чехія) – Вікторія Голубич (Швейцарія).

Сім’я Світоліної перебралася з Одеси до Харкова у 2007 році. Формально резиденцією Світоліної є Харків, хоча вона тренується й живе за кордоном.

Читайте також

Почесна харків’янка Еліна Світоліна отримала нагороду WTA Awards у номінації «Повернення року». Так українську спортсменку номінували представники Жіночої тенісної організації.