У Харкові презентували благодійний фонд «Kharkiv Karazin University Foundation», який спрямований на відновлення та швидку розбудову Каразінського університету.

Кошти фонду планується залучати для різних напрямів: для допомоги каразінцям, підтримки наукової роботи та технічного оснащення, відновлення інфраструктури університету.

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов наголосив, що створений благодійний фонд «Kharkiv Karazin University Foundation», як і університет, отримуватиме гідну підтримку. 

Очільник області зауважив, що загалом внаслідок військової агресії рф було знищено або пошкоджено понад 700 закладів освіти Харківщини. Кожен із 24 закладів вищої освіти також постраждав від окупантів.

Ректорка ХНУ імені В. Н. Каразіна Тетяна Кагановська нагадала, що на початку цього року університет святкував 217-річчя з дня відкриття.

Ректорка університету Тетяна Кагановська / kharkivoda.gov.ua

«Запуск роботи фонду – своєчасна ініціатива, яка допомагатиме університету та університетській спільноті сьогодні та дозволить зібрати спільні сили на повоєнне відродження Каразінського університету як життєвого простору для молоді, для майбутнього, з чого й розпочнеться відбудова Харкова та України», – наголосила Тетяна Кагановська.

  • Нагадаємо, прямі збитки через руйнування, нанесені Каразінському університету російськими агресорами, становлять приблизно 100 млн євро.