Каннський кінофестиваль переносять, скоріше за все, на червень-липень.

Увечері 19 березня керівництво Каннського кінофестивалю опублікувало офіційну заяву, в якій повідомило, що найпрестижніший кіноогляд у світі не зможе бути проведений в призначені дати в травні 2020 року.

“Сьогодні ми прийняли наступне рішення: Каннський кінофестиваль не зможе бути проведений з 12 по 23 травня. Ми розглядаємо декілька різних варіантів, щоб провести його. Один можливих – перенести фестиваль на кінець червня – початок липня 2020 року. Як тільки розвиток подій навколо стану здоров’я людей у ​​Франції і в усьому світі дозволить розглянути будь-який із варіантів, ми повідомимо про своє остаточне рішення, попередньо проконсультувавшись з урядом Франції, мерією Канн, членами ради фестивалю, професіоналами кіноіндустрії та всіма партнерами події “.

Нагадуємо, що в 2019 році переможцем Каннського фестивалю став фільм “Паразити” Пон Чжуна Хо. Він же отримав “Оскар” за кращий фільм в 2020-ому році. Головою журі кінофестивалю цього року повинен був стати американський режисер Спайк Лі.

А поки ми можемо пропонуємо вас помандрувати Україною разом із проектом Ukraїner, на YouTube-каналі ви маєте змогу насолодитися 3600 хвилин відео!