Уряд виділив Харківській області із резервного фонду державного бюджету ще 300 млн грн для ліквідації наслідків бойових дій і відновлення інфраструктури населених пунктів.

Відповідне рішення прийнято на засіданні 18 жовтня, повідомляє пресслужба Кабінету міністрів.

«Від початку збройної агресії рф на території Харківщини пошкоджені або зруйновані понад 11,4 тисячі інфраструктурних об’єктів. І щодня ворог продовжує цинічно обстрілювати житлові будинки, лікарні, об’єкти критичної інфраструктури. Але Харківщина тримає стрій, і сьогодні на підтримку громад області Уряд виділив додаткові 300 млн грн, які підуть на відновлення належних умов проживання для людей», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Кошти підуть на:

  • ремонт житлової та соціальної інфраструктури;
  • мережі та системи тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення;
  • опалення;
  • відновлення електричних мереж.

Загалом Уряд вже виділив з резервного фонду державного бюджету Харківській ОВА понад 1 млрд грн на ліквідацію наслідків бойових дій та інші заходи.

Тим часом у деокуповану частину Харківської області повертається цивілізація: у селищі Лісне на 70% відновили електропостачання, у Балаклії запрацювала міграційна служба, а піротехніки за добу знешкодили півтори тисячі боєприпасів.