Ініціатива створена з метою об’єднання вуличних культур під час війни, створення фундаменту для їх подальшого відновлення та розвитку.

Подію анонсували на сторінці в Інстаграм львівського урбан-кемпу.

Цьогорічний захід відвідають як представники українських вуличних культур, так й іноземні гості. Зокрема, з Франції, Данії, Бельгії, Латвії, Словаччини та США. На форумі ділитимуться досвідом підтримки та розвитку культурних проєктів:

  • представлять найкращі кейси та ініціативи;
  • візьмуть участь у панельних дискусіях;
  • обговорять теми переорієнтування діяльності команд під час війни;
  • нові умови існування вуличних культур;
  • їх інтеграцію в міжнародний простір;
  • післявоєнну відбудову України та розвиток молодіжних рухів.

Крім цього, учасники побачать концепцію молодіжного урбан-центру у Львові. Він стане першим подібним проєктом в Україні та східній Європі, що перетворить закинуть палаци культури на сучасні майданчики для молоді.

«Форум вуличних культур» відбудеться 4-5 березня на території Urban Camp Lviv — кемпу для переселенців, який відкрили харківські команди Street Culture та Urban Reform. Вхід на форум — безплатний за реєстрацією. Крім того, зареєстровані глядачі зможуть долучитися до події онлайн.

Про Street Culture

Перший портал про вуличні культури України, заснований в Харкові. Він об’єднує і надихає різні форми вуличних видів спорту та урбан культур на самовираження та розвиток.

Серед основних місій руху — створення урбан-парків, популяризація та інтеграція в суспільство вуличних культур. З початком повномасштабної війни учасники організації почали займатися волонтерством.

Про Urban Camp Lviv

Восени минулого року харківських організації Street Culture та Urban Reform представили концепцію другого урбан-кемпу для переселенців у Львові. Організатори позиціонують це як «житло в форматі комʼюніті-центру для внутрішньо переміщених сімей з дітьми». Вони не тільки надають дах над головою, але й сприяють адаптації в соціум.

  • Запустили проєкт із забезпечення інклюзивним житлом прийомних сімей.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.