У рамках загального розвитку кібербезпеки Google запускає новий Професійний сертифікат із кібербезпеки в Україні.

Програма онлайн-навчання, розроблена фахівцями компанії Google, допоможе слухачам без відповідного досвіду підготуватися до роботи початкового рівня в галузі кібербезпеки менше ніж за пів року.

Упродовж курсу учасники отримають базові навички з кібербезпеки, а саме:

  • як визначати загальні ризики, загрози та вразливі місця;
  • методи, які допоможуть їх зменшити.

Сертифікат про проходження курсу від Google буде доступним на Coursera англійською мовою.

Щоб допомогти пройти курс, Google.org надає до 5000 стипендій вразливим категоріям українців через грант INCO — платформи, яка підтримує недержавні організації по всій Європі. Кошти повністю покривають доступ і підтримку до навчання.

Також у рамках ініціатив щодо безпеки в інтернеті розробили тренінг «Підвищте онлайн-безпеку свого бізнесу». Він допоможе власникам малого та середнього бізнесу вдосконалити навички кібербезпеки. Тренінг доступний 19 мовами, включно з українською.

В Україні ці ініціативи запустили за підтримки Мінцифри, національних проєктів «Дія.Бізнес» та «Дія.Освіта», платформи «Кібер Дія». Вони є частиною програми «Нові цифрові можливості з Google» — низки доступних онлайн-тренінгів для бізнесу та приватних осіб.

Тема кібербезпеки щороку стає більш актуальною. У 2022 році кількість кібератак зросла майже на 40%, й очікується, що ці тенденції продовжуватимуть зростати в наступні роки.

За рік після початку повномасштабної війни в Україні більш ніж у тричі збільшилася кількість фішингових атак проти українських користувачів із боку Росії, а проти користувачів у країнах НАТО — у чотири рази.

  • Наприкінці літа на — на початку осені при кіберполіції розпочне роботу центр із протидії шахрайським операціям.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.