Щоб зменшити поширення «фотореалістичних фейків» та дезінформації Google позначатиме зображення, згенеровані штучним інтелектом, пише Bloomberg.
Таку інформацію можна буде знайти через функцію «Про це зображення». Вона надаватиме додатковий контекст про те, коли зображення або подібні фото були проіндексовані Google й де вони вперше з’явилися в мережі, тобто користувачі зможуть визначити першоджерело зображення.
Також компанія працюватиме з іншими платформами, щоби переконатися, що вони додають відповідну примітку до файлів, згенерованих штучним інтелектом. Зокрема, нова функція стосується Midjourney і Shutterstock.
Нове доповнення з’явиться в найближчі місяці, повідомляє TechCrunch. Для використання функції необхідно натиснути три крапки на зображенні в результатах пошуку Google Images, виконати пошук за зображенням або знімком екрана в Google Lens чи провести пальцем угору в додатку Google.
Пізніше функція стане доступною у веб-браузері Google Chrome на мобільному телефоні й комп’ютері. Спочатку доповненням можна буде скористатися лише в США й лише англійською мовою.
- Google зробив доступним чат-бот Bard AI для всіх: чим він може бути корисним?
Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.