Усього має бути доставлено 13 автомобілів, які захищають пацієнтів та медиків від ураження вибуховими пристроями.

До України прибула ще одна броньована швидка, закуплена у межах ініціативи UNITED24. Це вже сьома машина з тринадцяти закуплених, яка поїде в зону бойових дій. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

«Всього закуплено 13 таких автівок на загальну суму майже 124 000 000 гривень. Автівки виготовлені на замовлення в Канаді. Вони мають доволі потужні характеристики, зокрема місткий паливний бак, що забезпечує дальність ходу до 700 км», – ідеться в повідомленні.

Ці “швидкі” допомагатимуть нашим медикам евакуйовувати поранених з лінії фронту до найближчого медзакладу.  У них є справжня броня. Ці машини відповідають балістичним стандартам НАТО та можуть захистити від ураження боєприпасами кінетичної дії, осколками снарядів польової артилерії, підривом саморобних вибухових пристроїв та тощо. 

Також на бронеавтомобілях встановлені спеціальні шини, які можуть їхати спущеними: у разі втрати тиску швидкість варіюється від 50 до 150 км, що дає автомобілю можливість продовжувати руд навіть при потраплянні уламка в шину.
«Швидкі» виготовлені спеціально під замовлення в Канаді.

Кількість таких машин у світі дуже обмежена, тому їх виготовляють спеціально під замовлення.

Читати також:

  • Харків отримав дев’ять автобусів «MAN» від німецького міста-побратима Нюрнберга.
  • США передали Україні 3D-принтери для друку запчастин для військової техніки.