План відновлення, реконструкції та модернізації країни повинні підготувати до кінця жовтня. Це відкриє фінансування на €50 мільярдів від Європейського Союзу.

Про це розповів заступник міністра економіки Олексій Соболев на події ЦЕС «План ЄС на €50 млрд. Що має зробити Україна?».

За його словами, зміст Плану Уряд підготує до кінця липня, до кінця вересня — фінальний драфт, а закінчать документ до кінця жовтня.

Для підготовки проєкту, спочатку необхідно організувати роботу, зокрема, взаємодію з бізнесом, консультації з регіонами та залучення громадського сектору.

План охопить три пріоритетні напрями: макростабільність, інвестиції в публічну інфраструктуру та приватні інвестиції.

«Вписувати все поспіль не треба, оскільки План має бути реалістичним. За його виконання ми отримуватимемо кошти. Також ми розуміємо, що 50 млрд євро на чотири роки не вистачатиме для покриття всіх цілей. Тому маємо амбіції, що до Плану залучать кошти партнерів з G7. Однак поки це лише амбіції», — зазначив заступник міністра.

Раніше ЄС запропонував пакет фінансової допомоги для України на наступні 4 роки у розмірі до €50 мільярдів.

Читайте також

  • ЄС запустить платформу для контролю витрат на відбудову України.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!