Харківщина залишається одним з найбільш постраждалих регіонів України.

Відповідно, більшість бізнесу не може перенести важкі умови окупації, постійних обстрілів та відсутності клієнтів. Для допомоги тим, хто залишився організовують програми підтримки.

Зокрема, у четвер, 2 лютого, відбудеться відеоконференція на базі Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, повідомляють у ХОВА. Під час онлайн-зустрічі обговорять теми:

  1. Легалізація праці.
  2. Програми активної підтримки роботодавців.
  3. Нормативна база щодо звільнення найманих працівників.

Спікерами заходу будуть начальник відділу рекрутингу ХМЦЗ Корнієнко та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Бабко.

Відеоконференція пройде 2 лютого з 10 до 11 годин. Приєднатися можна за посиланням.

Нагадаємо, що за останні 2 місяці 2022 року бізнес закрили 1357 осіб. На 1 січня кількість фізичних осіб-підприємців у Харкові склала 119 743 особи, тоді як на початок минулого року їх кількість становила 123 421 особа. Про це повідомляє Харківська міськрада.

За час повномасштабної війни протягом березня – грудня минулого року понад 11 тисяч ФОПів припинили діяльність. Ще 267 перемістили бізнес з Харкова та змінили свою юридичну адресу на іншу область або територіальну громаду. Загалом, близько третини підприємців покинули область. Водночас, за вказаний період  6 470 осіб офіційно зареєстрували свій бізнес.

  • В Україні запустили бізнес-акселератор для підтримки підприємців

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.