єОздоровлення — це експериментальний проєкт для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, — «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

У межах проєкту держава виплачуватиме напряму кошти родинам, а батьки вже зможуть із дитиною самі визначити, куди її відправити на відпочинок.

Хто може отримати підтримку?

  • У цьому році отримати гроші має право один із батьків або опікун дитини, яка виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю або дитина із багатодітної сім’ї.
  • Перевагу надають малечі з Дніпропетровської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей. Важливо: дитина має бути зареєстрована на одній із цих територій.

Сьогодні діти в Україні переживають складні часи: російські обстріли, окупація. Якщо держава напряму перераховуватиме гроші батькам, то вони зможуть обрати для своєї малечі підібрати заклад, який відповідає умовам безпеки, оздоровлення та буде для них комфортним, наголосила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Відучора батькам почали розсилати повідомлення з можливістю отримати кошти на придбання путівки. Можна самостійно перевірити чи ваша родина є в переліку отримувачів коштів на оздоровлення дитини.

Щоб отримати гроші, необхідно:

  • відкрити картку в АТ КБ «ПриватБанк» зі спеціальним режимом використання, на яку буде зараховано 14 165 грн на кожну дитину;
  • обрати один із закладів оздоровлення і відпочинку вищої категорії, який містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей. Вони всі розташовані в карпатському регіоні.

Зазначається, що перші 8 закладів уже приєдналися до участі в експериментальному проєкті, одна перелік буде розширюватися. Загалом реєстр містить 19 таких закладів. Обрати та забронювати путівку до закладу оздоровлення та відпочинку також можна за цим посиланням.

Читайте також:

  • 1 червня 216 дітей із Харківської області вирушили на відпочинок у табір «Артек-Буковель».
  • До Дня захисту дітей у Харкові відкрився Креативний хаб. Там для творчої молоді віком від 11 до 18 років проводитимуть заняття з різних видів мистецтва.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.