Протягом 10 днів діти відпочиватимуть у Закарпатській області. Перебування в таборі безоплатне.

Зимовий табір «За світло те, що темряву здолало!» проходить за пластовою методою, повідомляють у пресслужбі Харківської ОВА.

Як зазначає директор Департаменту цивільного захисту Харківської ОВА Іван Сокол, ідея створити такий табір для дітлахів виникла під час евакуації населення з деокупованих територій, які постраждали внаслідок збройної агресії рф.  

 «Разом з волонтерами звернули увагу, що малеча перебуває у дійсно стресовому стані. Ми хотіли, щоб вони знову відчули себе дітьми й хоч на деякий час відволіклися від цих страшних подій», – прокоментував Іван Сокол.   

Табір розташовано в готельному комплексі недалеко від Мукачево. Загалом з Харківської області на відпочинок та оздоровлення поїхало 140 дітей. Ще 30 дітлахів планують відправити з інших регіонів, куди їм довелося переїхати з Харкова та області через війну.     

За програмою, з дітками працюватимуть 9 психологів, пластуни, виховники й студенти харківських вишів. Будуть заняття з арттерапії та музикотерапії та тренування з відпрацювання звички для емоційного інтелекту.

Повідомляється, що під час заїзду та виїзду з табору, будуть проводити тестування, щоб дізнатися психоемоційний стан у дітей.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.