Інтерсіті Київ — Харків тимчасово обмежено курсуватиме на ділянці до Полтави зі стикувальними маршрутами до Харкова у спальних вагонах.

Про це повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

Такі зміни впровадили через дефіцит електроенергії.

«Останніми тижнями через обмеження енергопостачання поїзди між Харковом та Полтавою курсували з резервними тепловозами, що призводило до затримок до 3 годин. В окремі дні прибуття відбувалося вже після початку комендантської години», — ідеться в повідомленні.

В Укрзалізниці додали, що для зручності пасажирів і більш вчасного прибуття запровадили стикувальні маршрути. Відновити курсування Інтерсіті до Харкова планують до кінця березня.

«Наразі тривають відновлювальні роботи, а також посилені безпекові заходи для відновлення повноцінного курсування поїздів Інтерсіті. Інші маршрути Укрзалізниці з/до Харкова курсують без змін», — написали в УЗ.

Нагадаємо, 17 березня частина поїздів у Харківській області курсувала з затримками у зв’язку з пошкодженнями інфраструктури. Зазначалося, що на деяких ділянках вагони рухаються за допомогою теплотягів.

Харківський театр Нафта у лютому презентував виставу-калейдоскоп «Потяг 723» про роботу на залізниці.

Читайте також