53% громадян підтримують відновлення Україною статусу ядерної держави. Про це свідчать результати опитування, проведеного 20-21 листопада соціологічною групою Рейтинг.

Соціологи зазначають, що у 2019 році кількість тих, хто підтримує відновлення Україною статусу ядерної держави становила 47%.

Також 61% опитаних підтримує вступ у НАТО, як один із заходів стримування майбутніх нападів Росії та 50% вважають, що потрібне ядерне роззброєння країни-агресорки. 

Крім того, вступ України до ЄС та гарантії від західних партнерів щодо надання озброєння Україні як методи стримування підтримують по 34% опитаних. Ядерне озброєння України та фінансову допомогу нашій державі обрали по 17%. За підписання мирних угод із Росією як метод стримування агресії виступають лише 8%.

При чому за результатами опитування, в ефективність підписання мирних угод з РФ більше вірять жителі сходу та півдня, а також ті, хто підтримує відвоювання військовим шляхом лише території, контрольованої станом на 24 лютого 2022 року.

В опитування брали участь 1000 респондентів віком від 18 в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу, а також територій, де на момент опитування відсутній український мобільний зв’язок. 

Положення про без’ядерний статус було зафіксоване в Декларації про державний суверенітет України 16 липня 1990 року.

  • 83% громадян України підтримали вступ до НАТО.
  • 57% українців позитивно ставляться до використання воєнних образів у рекламі.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.