Триває 569-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Російські війська завдали авіаційного удару в районі Котлярівки на Харківщині. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

Котлярівка на Харківщині / Мапа: deepstatemap.live

На Слобожанському напрямку російських артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Гатище, Плетенівка та Вовчанські Хутори Харківської області. На цьому відтинку російська армія зберігає військову присутність у прикордонних районах.

На Куп’янському напрямку артилерійських та мінометних обстрілів зазнали населені пункти Дворічна, Масютівка, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка та Кислівка Харківської області.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Протягом доби відбулось 17 бойових зіткнень.

Читайте на цю тему

«М’ясні» штурми припинились: РФ змінила тактику атак на Куп’янському напрямку. На цій ділянці фронту зараз відбувається своєрідне «затишшя», однак російська армія продовжує активно застосовувати артилерію по позиціях українських військ. 

Щонайменше 9 населених пунктів зазнали російської атаки з мінометів та артилерії. Російські військові з артилерії та мінометів обстріляли Кучерівку, Кислівку, Іванівку, Синьківку, Берестове Куп’янського району, Нескучне Харківського району, Нестерне, Охрімівку, Бударки Чугуївського району.

В Україні з початку повномасштабного вторгнення загинуло 80 рятувальників. 287 працівників ДСНС були поранені під час виконання службових обов’язків.