Триває 581-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Російські війська продовжують обстрілювати населені пункти Харківщини. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

На Слобожанському напрямку російських артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Одноробівка, Глибоке, Стариця та Гатище Харківської області. На цьому відтинку російська армія зберігає військову присутність у прикордонних районах та нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону України.

На Куп’янському напрямку противник завдав авіаційних ударів біля Бологівки та Кругляківки Харківської області. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка, Кислівка та Берестове на Харківщині.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Протягом доби відбулось 14 бойових зіткнень.

Читайте ще на цю тему

Начальник ХОВА Олег Синєгубов розповів про ситуацію на Куп’янському напрямку. За його даними наразі диверсійно-розвідувальні групи російської армії висуваються на територію на територію України з метою визначення позицій ЗСУ.

Перший етап відновлення лікарні в Ізюмі коштуватиме 750 мільйонів гривень. Наразі вже розпочали роботи щодо демонтажу операційного блоку, який було зруйновано повністю.