Йдуть інтенсивні бої – деякі позиції по декілька разів переходять з рук в руки.

Російські війська обрали головним для свого наступу Куп’янський напрямок та створили там ударний кулак з восьми штурмових загонів «Шторм -Z». Йдуть важкі бої, однак українські війська відбивають всі спроби противника просунутися вглиб оборони. Про це в коментарі Українській Правді повідомив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський.

«Мета противника – прорвати оборону наших військ і вийти безпосередньо до Куп’янська. Бойові дії зараз відрізняються надзвичайною інтенсивністю. Окремі позиції за ці дні декілька разів переходили із рук в руки», – ідеться в повідомленні.

Крім того, ворог намагається розсікти угрупування українських захисників наступом з району Новоселівського, яке знаходиться на кордоні Луганської та Харківської областей. Російська армія планувала оточити частину підрозділів бригади, яка там тримає оброну, але успіху не мала.

«Наші бійці мужньо тримають оборону, відбиваючи всі спроби противника просунутися вперед», – підкреслив командувач.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ побував на Куп’янському напрямку та разом з командирами обговорив подальші плани оборони цих територій. 

Читати також:

  • Війська РФ посилили обстріли цивільного населення Куп’янського району та намагаються проводити штурмові дії на цьому напрямку. Тому наразі розглядається питання про організовану евакуацію цивільних з прифронтових громад. Про це в ефірі «Єдиних новин» розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. 
  • 7 серпня українські військові успішно відбили штурми армії РФ на Куп’янському напрямку в районах Синьківки, північніше Іванівки Харківської області та південніше Новоселівського на Луганщині.