Триває 576-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Російські війська продовжують вести обстріли населених пунктів Харківщини. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

На Слобожанському напрямку російських артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Огірцеве, Плетенівка, Чугунівка та Бологівка Харківської області. На цьому відтинку російська армія зберігає військову присутність у прикордонних районах.

На Куп’янському напрямку артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Фиголівка, Лиман Перший, Синьківка, Петропавлівка, Кислівка та Табаївка Харківської області.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Протягом доби відбулось 25 бойових зіткнень.

Читайте ще

Харків попрощався з загиблими у Куп’янську волонтерами. З волонтерами громадської організації «П’ятихатки БАМ» Сергієм Шалигіним та Вадимом Забарою, які загинули під час удару по Куп’янську 19 вересня, попрощалися біля харківського ліцею.

Як живе Борова на Харківщині під час війни. Інтерв’ю з головою громади Олександром Тертишним. Борівська громада Ізюмського району Харківської області з квітня до початку жовтня 2022 року перебувала у російській окупації.