Анджеліна продюсує шоу BBC, щоб допомогти дітям побачити підроблені новини.

Головна ідея полягає в тому, щоб дати молоді реальні інструменти, для зупинення фальшивих новин.

Анджеліна Джолі збирається випустити нову серію новин BBC під назвою «BBC My World», яка буде спрямована на те, щоб допомогти дітям старше 13 років визначити достовірність новинних повідомлень і відсіяти підроблені новини.

Півгодинна програма, яка описується як «роз’яснення історій, що стоять за новинами, і надання їм фактів та інформації, щоб скласти власну думку про міжнародні проблеми», транслюватиметься на BBC World News у США і в усьому світі.

«Будучи матір’ю, я щаслива, що можу надати підтримку програмі, яка спрямована на те, щоб допомогти дітям дізнатися більше про життя інших молодих людей у всьому світі і зв’язати їх один з одним», – сказала Джолі в своїй заяві.

«Я сподіваюся, що це допоможе дітям знайти інформацію і інструменти, які їм необхідні для того, щоб допомогти їм розібратися у важливих для них питаннях, спираючись на мережу BBC World Service, що складається з тисяч журналістів і кількох мовних служб по всьому світу».

Продюсери розглядають шоу як інструмент, що допомагає молодим глядачам, яким дозволено бродити по багатьох соціальних мережах, але вони стикаються з усіма видами новинного контенту, призначеного для дорослих, але не розуміють, як розрізняти контент за рівнями якості.

«Існує пробіл у наданні послуг для молодих людей, які хочуть зрозуміти, як робляться новини і які цінності стоять за ними. Їм потрібні інструменти, щоб відрізняти реальне від помилкового онлайн, і навички критичного осмислення інформації, де б вони не зустрічалися», – сказав Джеймі Ангус, директор BBC World Service Group. «Виховання цих здібностей є метою «Мого світу», і вони мають вирішальне значення для сучасної молоді, не тільки для особистого розвитку, а й для майбутнього здоров’я глобальної демократії. Всесвітня служба Бі-бі-сі має унікальні можливості для того, щоб забезпечити по-справжньому глобальний погляд на найбільші історії і теми дня».

Прем’єра серіалу відбулась 26 січня, повідомляє журнал Variety.