На Куп’янському напрямку російська армія наступала та намагалася прорвати українську оборону в районі Синьківки Харківської області. На цьому відтинку Сили оборони відбили 12 атак, про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 28 грудня.

На Слобожанському напрямку російські війська зберігають присутність у прикордонних до Харківщини районах, продовжують обстріли населених пунктів з меж РФ, а також мінують територію поблизу з українським державним кордоном. На цій ділянці фронту артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Уди, Вовчанськ, Мала Вовча, Бударки та Кам’янка на Харківщині.

Під артилерійським та мінометним вогнем на Куп’янському напрямку опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка та Берестове Харківської області. Також армія РФ завдала авіаційних ударів поблизу Петропавлівки та Глушківки.

Протягом доби відбулось 42 бойових зіткнень. Російська армія завдала 2 ракетних удари, 40 авіаударів та здійснила 33 обстріли з РСЗВ по позиціях українських військ та населених пунктах.

Читайте ще

У Вовчанську Харківської області за 4 км від російського кордону проживає 3800 людей. На півночі регіону лінією фронту фактично став державний кордон.

У російської армії є плани наступу на Харків — Синєгубов. Розглядається сценарій повторного наступу російських військ на Харків. За словами очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, про такі наміри армії РФ відомо, і вони врахують помилки тогорічного наступу.