Харківщина відновлюється: жителям області передали гуманітарний вантаж, в межах програми «Прихисток» поселили понад 54 тисяч осіб, а в Ізюмі запрацювало «Українське радіо».
У регіон в межах акції «Корабель для України» передали гуманітарний вантаж із Франції
До Харківщини доставили першу частину гуманітарної допомоги в межах акції «Корабель для України».
Зокрема надійшли матеріали для закриття вікон, продукти швидкого приготування та набори для ремонту житлових приміщень. Упродовж листопада має надійти ще один транш гуманітарної допомоги.
«Наступна партія матиме приблизно 38 тонн вантажу: медичні препарати, медикаменти, продукти харчування. Ми очікуємо її 10-11 листопада. Зокрема, у цій допомозі буде приблизно 17 тисяч продуктових наборів. Ці матеріали підуть на критичні ремонти, щоб унеможливити подальші руйнування», – розповів директор Департаменту соціального захисту населення ХОВА Юрій Шпарага.
У Харківській області понад 54 тисяч осіб знайшли житло в межах програми «Прихисток»
На Харківщині внутрішньопереміщеним особам надали близько 15 тисяч житлових об’єктів.
Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Харківської ОВА.
Директор Департаменту Юрій Шпарага зазначив, що компенсація фізичним особам, які надали житло ВПО, відбувається згідно з Постановою КМУ «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану». Тобто, починаючи з 1 жовтня компенсація за одного проживаючого становить 30 гривень за добу, тобто в межах 900 гривень за місяць.
В Ізюмі поновили українське мовлення
В Ізюмі працює «Українське радіо» на хвилі 102,5 FM. Також у місті можна приймати сигнал з радіотелевізійної станції Краматорська Концерну РРТ на хвилях 89.0 FM, 90.9 FM, 95.7 FM.
Ще працює аналогове телебачення: УТ-1, Інтер, Новий канал, СТБ. Тож, щоб зловити сигнал з Краматорська, необхідно повернути антену на домогосподарствах.
На інших звільнених територіях Харківської області тривають роботи над відновленням українського мовлення. Наразі воно запрацювало уже у містах Вовчанськ, Балаклія, Зміїв, Куп’янськ та у селищі Великий Бурлук.