Усього з початку атак на Ізраїль вдалося вивезти 262 українців.

З аеропорту Бен Гуріон у Тель-Авіві 16 жовтня вилетів другий евакуаційний борт з Ізраїлю до Румунії зі 155 громадянами України. З них 107 жінок та 23 дітей. Про це повідомило посольство України в Ізраїлі у Фейсбуці.

«Посольством надано сприяння співвітчизникам з оформленням необхідних процедур та документів для вильоту. Ми продовжуємо працювати над пошуком усіх можливих варіантів для подальшої евакуації громадян України», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, 14 жовтня перший евакуаційний рейс із 207 громадянами України на борту вилетів із Тель-Авіва до Бухареста. 

Довідка

Вранці 7 жовтня Ізраїль був атакований з боку Сектору Гази. Військові з радикального палестинського угруповання ХАМАС уразили центральні та південні регіони країни, випустивши, за їхніми даними, п’ять тисяч ракет. За даними місцевих ЗМІ, загинуло понад 150 осіб, а ще 1100 отримали поранення.

Крім того, бойовики з ХАМАС також проникли в Ізраїль через Сектор Гази по суші, морю та повітрю, використовуючи параплани. Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявила, що уражатиме у відповідь, і на території країни тривають бойові дії. Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що країна перебуває у стані війни.

У Харкові, як і в інших містах України, на знак солідарності на екрани міста вивели прапор Ізраїля.

«Сьогодні на знак підтримки та солідарності з ізраїльським народом на цифрові екрани міста виведений ізраїльський прапор», — додав мер Харкова Ігор Терехов.

9 жовтня ізраїльські військові віддали наказ про повну облогу Смуги Гази. Відомо про 1300 загиблих, близько 3300 осіб зазнали поранень. Доля 150 людей, викрадених і вивезених у Сектор Гази, невідома.

Міністерство закордонних справ України повідомило, що з ізраїльського міста на кордоні з Сектором Газа вдалося евакуювати українського хлопчика. Йому надали необхідну медичну та психологічну допомогу.

Читайте також

  • На знак солідарності у Харкові на екрани міста вивели прапор Ізраїля.