Віктор Дворніков – архітектор-реставратор. Разом з командою Штабу порятунку спадщини він оцифровує зруйновані пам’ятки культури, щоб зберегти культурне надбання, а також притягнути Росію до відповідальності.

«Мабуть, найбільший виклик, який зараз перед нами стоїть, – це збереження автентичності і нашої національної ідентичності. Вона представлена і в архітектурі. У Харкові велика кількість об’єктів, які мають саме національну виразність і формують нашу національну свідомість. Тому найбільшим викликом буде збереження цього спадку».

Разом з Віктором ми відвідали одну з архітектурних пам’яток Харківщини, де він показав і розповів, як відбувається процес оцифровування. Про це дивіться у відео.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!

Історія була створена в рамках проєкту «Локальні історії громад. Трансформація та стійкість: Харків» за підтримки Європейського фонду за демократію. Зміст публікації не виражає думку EED і є рішенням виключно його авторів, редакції Gwara Media.