Центр спільних дій приймає роботи на Всеукраїнський конкурс плакатів “Твоя влада. Знай своє місце”. Це гарна нагода почати роботу над поширенням такої корисної звички, як участь в житті своєї громади та систематичний вплив на ухваленні рішень.

За задумом, цей конкурс має об’єднати навколо себе митців та менеджерів, бізнесменів та громадських активістів, представників місцевої влади та мешканців громад. Це допоможе поширити практику ефективної комунікації серед усіх учасників творення місцевого самоврядування.

У своїх роботах учасники конкурсу повинні та відповісти на питання:

  • Де моє місце у системі місцевого самоврядування?
  • Як виглядає дієва взаємодія “влада-громада”?
  • Участь у прийнятті рішень: одноразово чи постійно?
  • Місцева влада: близько чи далеко?

УМОВИ

Конкурсанти подають заявку на участь, створюють та надсилають готові роботи в електронному вигляді, оформлені відповідно до конкурсних вимог. Роботи приймаються до 30 липня включно. Журі конкурсу, у складі митців, представників креативних агенцій, громадських активістів, представників Центру спільних дій та партнерських організацій, розглядає всі роботи, подані відповідно до вимог конкурсу та готує короткий лист фіналістів.

До 20 серпня журі обере 30 найкращих робіт і трьох призерів, які отримають грошові винагороди, у трьох номінаціях: найкраще гасло, найкраще художнє виконання та приз глядацьких симпатій.

Найкращі плакати будуть експоновані у Києві, а також в інших містах України.

Детальніше про конкур: https://centreua.org/pro-konkurs

Відеоанонс конкурсу: https://bit.ly/3dnsZbI

Теги:

#“Твоя влада. Знай своє місце” #Всеукраїнський конкурс плакатів #Центр спільних дій