Visa — світовий лідер у галузі цифрових платежів. В українському офісі компанії працює близько 140 працівників, які відповідають за розвиток платіжних технологій у 17 країнах.

Разом з компанією Мінцифра реалізувала багато спільних проєктів. Серед них — відбудова центру Дія.Бізнес у Бучі, відкриття маркетплейсу Made with bravery, повідомляє очільник цифрового відомства Михайло Федоров у Телеграм.

Резидентство Дія.City дозволить компанії користуватися найкращими правовими та податковими умовами в Європі. А також поглибить співпрацю з українським IT-сектором та пришвидшить розвиток безготівкової економіки України.

Дія City — це сприятливе економічне середовище всередині країни, в якому український сектор високих технологій зможе повністю реалізувати свій потенціал і зробити український IT-бізнес конкурентоспроможним на міжнародній арені.
Резиденти Дія City отримають особливий правовий статус, спеціальне оподаткування і лібералізовані трудові відносини. Звісно ж, резидентство — виключно добровільне, переходити на особливий правовий статус — не обов’язково.

  • Мінцифра запускає конкурс грантів Open Data Services Support. Переможець отримає 1,1 мільйона гривень на реалізацію власного проєкту у сфері відкритих даних.