З 28 вересня до 1 жовтня в Оксфорді відбудеться фестиваль Bouquet Kyiv Stage в межах «Тижнів культури України». Одна з головних подій – ювілей українського композитора Валентина Сильвестрова, якому 30 вересня виповниться 85 років. 

Про це повідомляють організатори фестивалю.

Головний меседж Bouquet Kyiv Stage – подяка Великобританії від України. 

«Велика Британія була однією з перших країн світу, яка чітко і безкомпромісно заявила про свою позицію в неспровокованій жорстокій війні, розв’язаній росією проти України. З першого дня війни Велика Британія надає Україні велику неоціненну підтримку. Фестиваль Bouquet Kyiv Stage в Оксфорді – висловлення Подяки британському народу і наш культурний внесок у Ukrainian Culture Weekss», – кажуть організатори фестивалю, український культурний центр «Дом Майстер Клас».

Програма Bouquet Kyiv Stage:

– 7 концертів класичної музики

28 вересня відбудеться концерт музики Валентина Сильвестрова у виконанні українського камерного хору «Київ». 

30 вересня британський хор Apollo5 виконає одразу дві світові прем’єри українських композиторок – Вікторії Польової та Ганни Кузіної- Рождественської

30 вересня закриттям фестивалю стане гранд концерт британського Orchestra of St John’s під керівництвом Джона Лаббока.

– Фотовиставка «Війна» фотографа-документаліста Олександра Глядєлова. Фотографії Ірпеня, Бучі, Харкова, Запоріжжя та інших зруйнованих міст України. 

– Музично-візуальний перформанс «Трибю’т до творчості Марії Примаченко», всесвітньо відомої художниці, яка працювала в жанрі наївного мистецтва. 

– Музичний перформанс «Face the Future» від українського дизайнера Федора Возіанова.

Спікером Public Talks буде Неля Куковальська, генеральний директор головного музейного комплексу України та об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Національного заповідника «Софія Київська».

Проходитиме фестиваль у таких локаціях: Sheldonian Theatre, Christ Church Cathedral, St.Michael’s Church, Holywell Music Hall, Trinity College та Oxford Town Hall.