Така кількість місць еквівалентна двом повноцінним потягам.
Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.
За їх інформацією, упродовж 12 серпня в Укрзалізниці отримали 830 заявок на бронювання квитків для військовослужбовців. Крім того, виділили 1053 місця для термінових подорожей військових і членів родин поранених.
«Це піковий показник з моменту запуску сервісу в грудні 2023 року», — йдеться у повідомленні.
Більше про нову послугу Укрзалізниці
Ініціатива передбачає спеціальний резерв квитків для військовослужбовців та членів їх сімей. Заявку можна подати в період від 5 діб до рейсу — до 6 годин до відправлення поїзда, а оплатити квитки в касі не пізніше, ніж за 1 годину до відправлення.
Послуга доступна на придбання квитків в\до прифронтових міст. Скористатися нею також можуть члени сімей військовослужбовців першого ступеня споріднення: батьки, дружини або чоловіки, діти, у тому числі усиновлені.
При бронюванні квитка можна обрати вид вагону, кількість осіб та розміщення верхня\нижня полиця.
Викупити квиток військовослужбовець може зі знижкою. Однак в Укрзалізниці попереджають, оплата квитка у касі можлива по предʼявленню дійсного військового квитка/посвідчення офіцера чи (для рідних поранених військовослужбовців) – оригінал/копію посвідчення УБД родича, а також документ, що підтверджує спорідненість 1 ступеню.
Забронювати квиток можна на офіційному сайті Укрзалізниці у розділі цієї послуги.
Нагадаємо, Укрзалізниця передала українським військовим майже 70 FPV-дронів «Грім». Їх вдалося придбати завдяки пасажирам, які замовляли у потягах спеціальну чайну колекцію.
Дрони закуплені завдяки донатам пасажирів в рамках спільної акції Укрзалізниці, Армії дронів та виробника чаю Gemini.
Загалом в рамках збору вже закуплено і передано військовим 130 FPV-дронів «Грім». Від початку проєкту українці задонатили на армію за допомогою чаю 3,1 млн гривень.
В Укрзалізниці також заявили, що вони разом з партнерами створили останню партію наборів з «Бойовим» та «Розвідувальним» чаєм. Лімітована колекція в особливому пакуванні доступна для придбання в «Залізній крамниці» в Києві та Львові.
Читайте також
- 70 медичних вагонів виготовила Укрзалізниця з початку вторгнення. За її даними 12 червня чергові два вагони поповнили парк рухомого складу медичної евакуації для потреб Збройних Сил України.