Заснований українцями кешбек-сервіс LetyShops залучив $ 3 млн від німецького інвестора AB Capital Group. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

LetyShops – найбільший кешбек-сервіс в Україні і країнах СНД. З 2019 року сервіс розпочав міжнародну експансію, вийшовши на ринки Іспанії, Німеччини, Польщі, Індії та країн Латинської Америки.

У компанії сподіваються, що інвестиції допоможуть збільшити прибуток LetyShops на третину за рахунок масштабування продукту на нових ринках.

«За 2 роки роботи на нових ринках LetyShops не просто став новим гравцем, але й лідером в Іспанії, Польщі та країнах Латинської Америки. У червні 2020-го прибуток компанії від “нових ринків” уже склав понад 30%, – коментує CEO LetyShops Ігор Гнатовський. – Зараз ми сфокусовані на подальшому зростанні. Націлені закріпити позиції в Іспанії, Польщі, Латинській Америці, обігнати конкурентів у Німеччині та Індії, а також вийти на нові ринки».

Інвестором стала компанія AB Capital Group. Компанія володіє кластером IT-компаній, зосереджених навколо глобальної партнерської мережі Admitad, яка в минулому році згенерувала понад $ 5 млрд рекламного доходу.

«Ми вперше інвестували в LetyShops у 2016 році після стрімкого зростання сервісу як за кількістю активних користувачів, так і за кількістю продажів. Ми бачимо великий потенціал на ринку кешбеку в нових регіонах і впевнені, що LetyShops повністю його розкриє», – прокоментував засновник AB Capital Group і генеральний директор Admitad Олександр Бахманн.

На сьогодні кешбек-сервіс доступний сімома мовами (українська, російська, іспанська, англійська, польська, німецька, португальська), співпрацює з 2400 інтернет-магазинами практично у всіх категоріях e-commerce, а кешбек повертає понад 12 млн користувачів.

 

Теги:

#онлайн-сервіс