Від початку повномасштабної війни з російського полону вдалося повернути 5857 людей. Ще 555 осіб повернули поза обмінами.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.
За його словами, у межах стамбульських домовленостей про обмін вдалося понад тисячу українських військових.
Стамбульські домовленості про обмін
2 червня за підсумками переговорів у Стамбулі представники української та російської делегацій домовились про обмін усіх важкопоранених та тяжкохворих військових, а також солдатів віком від 18 до 25 років. Крім того, сторони домовились про повернення тіл загиблих військових у форматі 6000 на 6000. Водночас українська сторона передала представникам РФ список з кількох сотень українських дітей, які були депортовані до Росії.
Нагадаємо, 20 липня у Харкові відбувся традиційний мітинг на підтримку українських військових та цивільних у полоні «Не мовчи. Полон вбиває». Журналісти Ґвара Медіа долучилися до акції, детальніше дивіться у фоторепортажі.
Читайте також
- З російського полону повернулися семеро захисників із Харківщини.
- Вісім етапів обмінів військовополеними з початку червня — Зеленський.
