27 лютого презентують документальний фільм про українських партизанів режисера Мирослава Гая.

Стрічка «Нескорені. Українські партизани» розповідає про партизанський рух, що діяв на окупованих росіянами територіях південно-східної України ще з 2014 року. Про те, як вони допомагали військовим: передавали координати ворожих складів з боєприпасами та військових баз, сповіщали про місцеперебування та пересування російських солдатів.

Самотужки ліквідували зрадників України — підривали автівки, будівлі або мости. Водночас займалися й ненасильницьким спротивом: розвішували українську символіку та агітаційні листи.

Режисером фільму став журналіст, блогер і викладач акторської майстерності Мирослав Гай. Він знає війну з різних боків, оскільки брав участь у визволенні острова Зміїного та встановленні українського прапора на Слов’янській телевежі.

«Я на війні був у різних іпостасіях за ці майже 10 років: бійця, волонтера, менеджера, офіцера», — зазначив він на своїй сторінці у Facebook.

Прем’єра стрічки відбудеться 27 лютого о 19:00 на телеканалі ICTV й о 21:00 на YouTube-каналі волонтерської спільноти «Братерство АТО».

  • У прокат виходить документалка українських ветеранів «Життя на межі».

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.