У ньому розташовуватимуться школа, парк, медичні заклади, коворкінг та торговий центр. 

У Харкові працюють над проєктом підземного містечка у центрі міста Shelter Park. Про це в ефірі телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Це унікальний проєкт, над яким працювали наші архітектори разом з архітектурним бюро Нормана Фостера. Він інвестиційний, на майбутнє. У підземному містечку буде організовано такий безпечний простір, в якому будуть і школа, і парки, і медичні заклади, і коворкінг, і торговельний центр. Це дуже важливо для того, щоби люди відчували себе у безпеці, щоб діти могли навчатися. Ми шукаємо інвесторів на цей проєкт. Він дорогий, але потрібний», – розповів він.

За словами Терехова інвестори з усього світу зацікавлені та готові вкладати кошти у відбудову Харкова, проте тільки після закінчення війни. Проєкт підземного містечка попередньо коштує 225 мільйонів євро.

Нагадаємо, у підземній школі Індустріального району Харкова 13 травня 230 школярів розпочали навчання. Журналісти Ґвара Медіа провели з учнями перший день навчання – фоторепортаж дивіться за посиланням.

4 вересня 2023 року харківські школярі почали навчальний рік у харківській метрошколі, яку обладнали на 5 станціях метро. Понад тисяча школярів відвідали уроки офлайн. Тоді першокласники розпочали навчання у першу зміну з 9 до 12. Після першої зміни розпочалася друга зміна, яка тривала з 13 до 16. З 15 січня на станціях метро в Харкові почне працювати дитячий садок, щоб діти могли готуватися до школи.