Десятки житлових будинків пошкоджені внаслідок декількох серій ракетних та дронних атак по Харкову.

«Це дійсно дуже потужний виклик. Тільки за час останніх вибухів було пошкоджено більш ніж 3000 вікон. І сьогодні ми зашили всі вікна та контури», – коментує у телемарафоні “Єдині новини” мер Харкова Ігор Терехов.

Міська влада працює з Офісом Президента, донорами, міжнародними інституціями та фондами, аби поставили харків’янам нові вікна. Також провели до ладу покрівлі у зруйнованих будинках.

Мер зазначає, що в місті не працює опалення в одному будинку, він має серйозні пошкодження після останніх прильотів. Усі інші багатоповерхівки з електропостачанням та теплом.

Раніше зазначалося, що комунальні служби закрили контури та відремонтували покрівлі 95% житлових будинків, які постраждали внаслідок масованих обстрілів міста Харкова з 29 грудня по 3 січня. 

Що відомо про обстріл Харкова 2 січня

Вранці 2 січня в Харкові прозвучала серія вибухів. Перший вибух в місті почули о 07:30, другий — о 07:37, третій — о 07:41, четвертий — о 07:56. Як повідомив Синєгубов, за ранок зафіксували щонайменше 6 влучань в Шевченківському районі.

Внаслідок обстрілу загинула 91-річна жінка. Серед постраждалих шестеро дітей: 6, 9 і 13 років. У них зафіксовані вибухові травми, забої, акубаротравми, гострі реакції на стрес.

Читайте ще

Пошкоджено 62 житлових будинки в Харкові внаслідок обстрілу 2–3 січня, з них 56 – у Шевченківському районі.