У Харкові 29 серпня пройшли автопробіг та літургія до Дня пам’яті загиблих захисників і захисниць, влаштовані громадською організацією «Троянда на руці» та ХОВА.
Журналістка Ґвара Медіа долучилася до колони — детальніше дивіться та читайте у фоторепортажі.
За словами організатора та керівника громадської організації «Троянда на руці» Олександра Гуманюка, до автопробігу доєдналися близько 80 автівок та 400 людей.
Одна з учасниць Наталя розповідає, що долучається до заходів пам’яті з 2014 року та вважає, що пам’ятати загиблих вважливо.
День пам’яті загиблих захисників і захисниць
Цей день встановлено у 2019 році указом Президента України задля вшанування героїзму військовослужбовців і добровольців, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Дата приурочена до 29 серпня 2014 року, коли під час виходу українських бійців з Іловайського оточення так званим «зеленим коридором» російські війська розстріляли колону. Символом дня став соняшник.
Читайте також
- Росіяни атакували ТРЦ «Караван» у Харкові — фото
- Випускник харківського ВНЗ отримав відзнаку «Національна легенда України»








