Кількість користувачів у системі сягнула майже 2000. 

У державній електронній екосистемі DREAM, яка створена як інструмент для регіонального відновлення, зареєстровано понад 8 тисяч проєктів та проєктних ідей з відбудови України. Про це повідомили в пресслужбі Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури у Фейсбуці.

«Цифрова екосистема управління відбудовою DREAM. Зараз вона містить понад 8000 проєктів та проєктних ідей, а кількість користувачів сягнула майже 2000. Головна функція системи – прозоре та підзвітне відновлення країни, коли «всі бачать все». Саме для цього екосистема інтегрує 9 державних ІТ-систем – частина з них вже успішно працює (РПЗМ, Prozorro, ЄДЕССБ тощо), деякі – знаходяться в процесі розробки», – йдеться в повідомленні.

За інформацією агенства, наразі триває робота над розробкою Геоінформаційної системи регіонального розвитку, яка буде інтегрована в DREAM. Вона забезпечить аналіз та візуалізацію даних. Це в свою чергу дозволить ефективно управляти інвестиціями, регіональним розвитком у розрізі громад, територій, окремих галузей та сфер діяльності. 

Довідка 

Електронну екосистему DREAM створили у травні. Вона повинна забезпечити єдиний цифровий маршрут для всіх проєктів відбудови: від фіксації збитків – до здачі готових об’єктів в експлуатацію.Це дозволяє оцінити прогрес реалізації відповідних проєктів, а також ухвалювати ефективні рішення про залучення інвестицій, розвиток окремих галузей, громад та територій.

Читати також:

  • Для відновлення об’єктів природно-заповідного фонду на Харківщині створять робочу групу.
  • За програмою єВідновлення Харківщина отримала 98,1 мільйона гривень.
  • На Харківщині почали ремонт ще одного зруйнованого мосту.