Служба безпеки України встановила особи трьох російських військовослужбовців, яких підозрюють у вбивстві цивільної особи під час окупації Харківської області навесні 2022 року.

Про це повідомив речник СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

За даними слідства, військові 6-ї окремої танкової бригади ЗС РФ Рамазан Омаров, Алхас Расулов та Ражаб Насридинов у травні вистежили та вбили охоронця ферми в селі Макарове Богодухівського району. Причиною вбивства стало зауваження потерпілого щодо їхньої агресивної поведінки стосовно худоби.

«Зловмисники вдерлись до місцевої ферми. Щоб продемонструвати свою зухвалість, злочинці почали стріляти в сторону стада худоби. У той час на фермі перебував охоронець і зробив чоловікам зауваження щодо їх поведінки. Злочинці вирішили помститись чоловіку за його непокору. Через два дні вони вистежили охоронця по дорозі на роботу і Омаров вистрелив у нього два рази. У той час двоє його спільників дбали про те, щоб не залишилось свідків їх звірства», — йдеться в повідомленні.

За фактом вбивства двом чоловікам заочно повідомлено про підозру у порушенні законів та звичаїв війни, вчиненому групою осіб. Рамазана Омарова підозрюють у порушенні законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством, вчинене групою осіб.

Читайте також

  • СБУ підозрює полковника ФСБ у катуванні людей на Харківщині та «кришуванні» мародерів
  • На Харківщині російських агентів засудили до 15 років ув’язнення