Життя шаленим чином перевернулося для багатьох із нас, коли глобальний коронавірус сказав: «Залишайтесь удома». Батьки особливо відчувають щодня гострий вплив цих радикальних змін. Діти більше не в школі, і багато з сімей мають узяти на себе нелегкий виклик зараз…розважити і зайняти чимось свою дитину. На щастя, зірки з авторами книжок кидають «рятувальний круг» у вигляді зачитувань історій через Інстаграм у режимі «лайв». Люди читають книжки, і це стає невеличкою розвагою, яка відволікає від самоізоляції.

Олівер Джефферс, художник та автор книжок із Белфасту, заявив 16 березня, що запускає рубрику «Лишайся вдома для часу історій».

«Для всіх людей, що застрягли вдома на найближчі тижні», – дописує він у своєму інстаграмі, «я буду читати одну з моїх книжок по буднях і говорити трохи про історію їхнього створення. Ми всі вдома, але ніхто з нас не один».

Джеферс не єдиний, хто приносить «час історій» в Інстаграм. Акторки Дженніфер Гарнер і Емі Адамс запустили проект #SAVEWITHSTORIES (#вбезпецізісторіями). У співробітництві з Save the Children і No Kid Hungry, окремий акаунт в Інстаграм присвячений зіркам, що читають невеличкі книжки. Ціль проекту має дві сторони: розважити дітей і батьків,  а також зібрати кошти, щоб запевнитися, що школи та громадські програми «мають необхідну підтримку для годування вразливих дітей під час пандемії» та за її межами.

Також читайте про Нью-Йоркську бібліотеку, яка надала доступ до додатку з електронними книжками!

Теги:

#автори #діти #зірки #карантин #книжки #креатив #люди