7 березня запустили програму з лозунгом «Вчитель – це покликання». У межах ініціативи на сайтах із пошуку роботи з’явилися оголошення, де учні в ролі HR-менеджерів пропонують вакансії викладачам.
Діти з маленьких містечок шукають вчителів, зокрема на сайті Work.ua:
- Кіра Сергіївна з 11-В — вчителя хімії;
- Яна Русланівна із 7-Б — вчителя фізики;
- Іван Миколайович із 6-І — викладача англійської;
- Катерина Григорівна з 9-Б — вчителя математики.
Головна мета цьогорічної ініціативи — зібрати 75 молодих спеціалістів з усієї країни, котрі горять своєю справою. Саме тому програма має слоган «Вчитель – це покликання». Організатори зібрали реальні побажання дітей про викладача їхньої мрії. Усі бажання об’єднали та розмістили вакансії на найпопулярніших платформах з пошуку роботи.
Щоб стати учасником програми, треба:
- мати вищу освіту, необовʼязково педагогічної спеціальності;
- відмінно знати один з основних предметів шкільної програми 5-11 класів;
- прагнути зростати та вдосконалюватись;
- на час програми переїхати до маленького містечка або села;
- вміти зацікавлювати та навчати дітей;
- вірити в місію «Навчай для України» та бути проактивними.
«Ми шукаємо людей, які хочуть рости та розвиватися і вірять в те, що справжній вплив відбувається через докладання зусиль на місцях. Перш за все ми шукаємо тих, хто хоче розвивати Україну через розвиток освіти і дітей, адже це те, від чого залежить наше довгострокове майбутнє», — розповідає Оксана Матіяш, керівниця освітньої організації «Навчай для України».
Усі учасники програми пройдуть шість етапів тестувань та інтервʼю. Після цього — шеститижневий інтенсив із базових навичок вчителювання, педагогіки й лідерського розвитку. Організатори зазначають, що майбутнім викладачам нададуть менторську підтримку, офіційне працевлаштування та додаткову стипендію.
Долучитися до програми можна за посиланням. 10 квітня розпочнеться старт другої хвилі набору, яка триватиме до 14 травня.
Навчай для України — це освітня організація, яка з 2017 року працює для того, аби «кожна дитина в Україні мала змогу реалізувати свій потенціал, незалежно від місця народження чи проживання».
- Більше 5 мільйонів дітей в Україні обмежені в доступі до освіти.
Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.