Румунський швець створює взуття для соціальної дистанції

Юлія Корж - 29 Червня 2020 | 11:38
Взуття соціальна дистанція

Хоча країни поступово послаблюють карантинний режим, зберігати соціальну дистанцію доведеться ще довго. Дизайнери та інші умільці користуються цим на повну. Так, румунський швець Григора Люп у колаборації з Національним оперним театром створює взуття гігантських розмірів для соціальної дистанції.

Григора Люп займається виготовленням взуття протягом майже 40 років. Свій власний взуттєвий магазин він відкрив у 2001 році.

На одну пару такого взуття йде до 1 метра квадратного шкіри. Доступні кілька колірних варіантів, які можна вибрати – шкіряну або гумову. На створення кожної моделі у Григора йде 2 дні.

Взуття з довгими носами досягає 75 розміру – у два рази більше звичайної розмірної сітки. У таких туфлях люди просто змушені будуть триматися один від одного на безпечній відстані.

В теорії це працює, адже нова пара  змушує ходити обережно і створює необхідну відстань. Та те, що така диковинка створить ажіотаж в покупців, виглядає сумнівним.

Вартість взуття для соціальної дистанції – від 500 місцевих леїв (це приблизно $ 115). Ціна зростає пропорційно довжині взуття.

Якщо ти знайшов помилку, виділи потрібний фрагмент та натисни Shift + Enter.