Сьогодні у Всесвітній день тварин UAnimals розпочинає онлайн марш для порятунку тварин. Він триватиме до 10 жовтня.

Про це повідомляють організатори події.

Мета Маршу – привернути увагу суспільства до екоциду, що відбувається в Україні через російську агресію та зібрати гроші на порятунок тварин.

З початку повномасштабного вторгнення від обстрілів солдат рф постраждали три зоопарки, 20 притулків та понад 1 000 000 диких, домашніх та сільськогосподарських тварин загинуло.

На отримані кошти закуплять корм і ветпрепарати, оплатять лікування та евакуацію тварин із зон бойових дій, а також спрямують гроші на ремонт постраждалих притулків та реабілітаційних центрів

UAnimals – гуманістичний рух за права тварин, який щороку проводить Всеукраїнський марш за тварин. Утім цьогоріч він відбудеться онлайн через небезпечну ситуацію у населених пунктах України:

«Щороку ми проводимо марш у десятках українських міст, а сьогодні хочемо, аби подія онлайн відбулась в кожному місті та селі країни: від Маріуполя до Ужгороду, від Дем’янівки до Моринців».

Щоб потрапити на марш потрібно:

  • Зареєструватися на захід за посиланням.
  • Обрати населений пункт, де ви народилися, за яким сумуєте, де хочете побувати або де залишилося ваше серце.
  • Зробити внесок на порятунок тварин.
  • Знайти себе (фото) на мапі України.

Якщо ви знаходитесь у Варшаві, організатори зазначають, що там марш відбудеться офлайн 8 жовтня о 14:00 на площі Палац Культури і Науки.

Наразі на порятунок тварин зібрано 25 681 тисяча гривень, долучилось 109 учасників, 59 населених пунктів взяли участь у марші.